Wyższy poziom jazdy

Szybkie, sportowe i naszpikowane nowymi technologiami samochody to marzenie większości panów. Na szczęście dziś na rynku możliwy jest wynajem Audi R8, dzięki któremu możliwe jest zasmakowanie szybkiej jazdy w tym niezwykle ekskluzywnym samochodzie. Zakup vouchera na jazdę to też świetny pomysł na prezent albo na zorganizowanie męskiego spotkania.

Wynajem Audi R8 – wyższy poziom jazdy

 

Wynajem Audi R8 to nie lada przyjemność. W końcu kto nie chciałby przejechać się szybkim, sportowym samochodem i to jeszcze jako kierowca. Kierowanie tą niesamowita, szybką maszyną sprawdzi umiejętności kierowcy, doda dreszczyku emocji na pewno zapadnie w pamięć na długie lata. Jazda po specjalnie przygotowanym torze wyścigowym doda wrażeń, podniesie ciśnienie i da niesamowitą satysfakcję. To niezwykle dopracowany w szczegółach samochód, szybki, ale i bezpieczny.Tory, po których odbywa się jazda są specjalnie przygotowane, zaś możliwość poczucia wszystkich przeciążeń sprawia, że czujesz się jak na prawdziwym wyścigu.

źródło: tutaj

Piękna forma

 

Wynajem Audi R8 pozwoli ci zasmakować luksusu. Model ten został wyposażony w wygodne, eleganckie, skórzane fotele, zaś pod silnikiem warczy aż 430 koni mechanicznych. To dźwięk godny zapamiętania, To samochód, którym po prostu che się jeździć, więc spraw sobie tę przyjemność!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Jazda ekstremalna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.